Audyt SEO

Sprawdź ile możesz maksymalnie wycisnąć ze swojej strony

Audyt strony Internetowej – kompleksowo i zgodnie z wymogami wyszukiwarki Google!

Na chwilę obecną, gdy algorytm wyszukiwarki Google jest rozbudowany o wiele bardziej niż kilka lat temu, by myśleć poważnie o pozycjonowaniu stron dobrze jest wykonać tzw. audyt SEO. Działanie to ma na celu ocenę wartości strony, jej słabych i mocnych stron oraz potencjału, który może przydać się podczas pozycjonowania. To właśnie na tym etapie dowiadujemy się jak bardzo trzeba wzmocnić autorytet domeny, by jej pozycja zaczęła wzrastać oraz odnajdujemy przyczyny dotychczasowych niepowodzeń na tym polu. Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej zapewniamy Państwu dokładną analizę oraz raport z naszych działań, a także wprowadzenie zmian mających pomóc w budowaniu wiarygodności witryny i zlikwidowaniu napotkanych błędów.


Audyt strony - zalety

Profesjonalnie przeprowadzony audyt pozycjonowania daje wiele korzyści:

  • - szybka reakcja mogąca uchronić stronę przed większą liczba filtrów robota Google,
  • - ogólna wiedza na temat możliwości naprawy oraz przygotowanie odpowiedniej strategii działania,
  • - sprawdzenie kondycji strony czy też wiarygodności firmy, która aktualnie odpowiada za Państwa obecność w pozycjach Google.

System płatności za audyt strony internetowej

Jeśli są Państwo zainteresowani jednorazowym audytem pozycjonowania strony ze względu na słabe efekty innej firmy lub by ocenić potencjał witryny to taka usługa w naszym wykonaniu kosztuje od 1000 zł wzwyż. Wysokość opłaty naliczana jest zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz ilością pracy, którą należy włożyć w dany audyt. Pod koniec naszych działań otrzymują Państwo szczegółowy raport opisujący wszystkie nasze działania oraz odnalezione nieprawidłowości wraz z opisem przyczyn ich występienia.

Wycenę naszych usług wykonujemy oczywiście za darmo, a na specjalną prośbę możemy również okazać się licznymi referencjami od naszych dotychczasowych klientów. Formularz kontaktowy oraz reszta danych teleadresowych znajduje się w zakładce „Kontakt”!
Zapraszamy – żadne pytanie nie pozostawimy bez odpowiedzi!