Linki sponsorowane Szczecin

Skuteczna kampania AdWordsKampanie AdWords – linki sponsorowane Szczecin

Przeciwieństwem pozycjonowania naturalnego, na którego efekty trzeba czekać nawet kilka miesięcy, jest reklama AdWords. Jest to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy na kampanię reklamową mogą przeznaczyć większą ilość środków oraz oczekują natychmiastowych wyników. Tym sposobem oraz dzięki naszemu doświadczeniu w przygotowaniu tego typu kampanii, otrzymają Państwo możliwość bezpośredniego dotarcia do osób najbardziej zainteresowanych danym rodzajem oferty, co w krótkim czasie może przyczynić się do wzrostu liczby klientów oraz zapytań o usługę.

Plusem tego rodzaju działań promocyjnych jest precyzyjne ustalenie budżetu oraz stała kontrola nad długością trwania kampanii. Polega to na tym, że każde kliknięcie w link do Państwa strony równa się opłacie z konta Klienta (aż do wyczerpania środków). By zapewnić takim odnośnikom najlepszą widoczność umieszczone są one zawsze na samej górze wyników wyszukiwania, a stawka za „klik” uzależniona jest o popularności danego słowa kluczowego i może wahać się między kilkoma groszami, a kilkoma złotymi.


Reklama AdWords Szczecin

Powodzenie podczas projektowania oraz realizacji kampanii AdWords zawdzięczamy przede wszystkim własnej ciężkiej pracy oraz wieloletniemu doświadczeniu w promocji naszych klientów w wynikach wyszukiwania Google. Zdobyta w tym czasie wiedzę przekładamy dziś na kompleksową pomoc w promocji stron internetowych naszych klientów w Sieci przy pomocy:

  • - doradztwa w kwestii doboru słów kluczowych,
  • - zaprojektowania planu działania oraz skrupulatną realizację zamierzeń w ramach dostępnego budżetu,
  • - kontrolę czasu trwania kampanii,
  • - umożliwienie stałego kontaktu z osobą, która będzie odpowiedzialna za linki sponsorowane na Szczecin w przypadku Państwa witryny.

Opłata za naszą pomoc składa się z dwóch elementów:

  • - jednorazowej opłaty wstępnej (za rozpoczęcie budowania kampanii AdWords),
  • - prowizji procentowej od wielkości budżetu, który otrzymamy do rozdysponowania w ramach działań kampanii reklamowej AdWords.

Nie muszą się Państwo martwić o przypadkowe kliknięcia, gdyż dobrze opanowaliśmy system wykluczeń, który uniemożliwia w dużym stopniu wyświetlenie się odnośnika osobom niezainteresowanym danym rodzajem oferty handlowej.

Polecamy się na teraz i na przyszłość!